hledani

  • košík
  • Return to main website

kolekce HOBBY

Zde jsme pro vás vybrali širokou kolekci atraktivních rostlin v menších velikostech za nižší ceny, abyste si mohli udělat radost i v případě, že nechcete investovat do již vzrostlého stromu nebo keře.

V této sekci najdete mladé výpěstky, které většinou nemohou spadat do kategorie DeLuxe, ačkoliv se jedná o kvalitní rostliny. Přesto, u některých rostlin vlastní produkce se nám podařilo dosáhnout kvalitu, která předčí úroveň běžnou u těchto velikostí v jiných školkách a zahradnictvích.

Na kvalitě nám vždy záleželo a bude tomu tak i nadále, protože věříme, že i když kvalitní rostlina stojí o něco více než běžná, vynaloženou péči vždy oceníte. Právo reklamace vadné rostliny zůstává nedotčeno a velice rádi špatnou či poškozenou rostlinu vyměníme, abyste se z nich mohli i nadále těšit.

Upozornění: rostliny se naskladňují od listopadu do února, takže obsah kolekce se neustále rozrůstá. Pokud chcete mít úplný přehled o Hobby kolekci, doporučujeme navštěvovat naše stránky častěji. Objednávat můžete i po částech, jednotlivé položky se vám na jaře seskupí do jedné objednávky. Na rostliny z Hobby kolekce jsme stanovili nejnižší možné ceny, proto na ně nelze uplatnit slevy z akcí. Je tu ale možnost, jak získat slevu i na ně - pořídit si zákaznickou kartu HOBBY Plus, která vám zaručuje 5% slevu na všechny rostliny všetně HOBBY velikostí. Objednat ji můžete zde.


NOVINKY V HOBBY SORTIMENTU

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies - podrobnosti naleznete zde . Dalším používáním tohoto webu beru tuto informaci na vědomí ROZUMÍM.