Vložte váš variabilní symbol:
Částka:

Zde budete přesměrování na zabezpečený 3D server, kde bude zpracována vaše platba kartou.

Jak objednávat

Vyberte si z naší nabídky rostlin, uveďte počet a pokračujte dle jednoduchých instrukcí. Pokud máte zájem o rostliny, které momentálně nejsou skladem, nevadí. Uveďte počet a my se s Vámi spojíme a řekneme Vám, zda a kdy by mohly být k dodání. Někdy je to otázka pouze několika dnů, u speciálních odrůd a rarit přijímáme bezplatné rezervace i na delší sezónu.

Objednávat je možné 365 dní v roce, tedy od ledna do prosince a zboží rozesíláme od března do listopadu. V době vegetačního klidu, což je prosinec až únor, považujeme objednávky za budoucí rezervace a odesíláme je až od března, pokud nám nenapíšete, že zboží chcete okamžitě. O odeslání objednávky od nás obdržíte zprávu.

Rezervace

Pokud si přejete některé rostliny rezervovat, je možné nám zavolat na tel. 776 881 881 (pro Chlumec) nebo 776 882 882 (pro Prahu) a my Vám je bezplatně zarezervujeme na 24 hodin, resp. do konce otevírací doby druhého dne po zavolání. Při pozdějším odběru je nutné rostliny zaplatit buď kartou on-line, kartou po telefonu, nebo převodem na účet. Bankovní převod trvá nejdéle a pokud peníze nepřijdou do 3. dne po Vaší objednávce, rezervace se ruší.

Jak s dopravou

Rostliny jsou v nabídce označeny, zda je možné je odeslat poštou - dobírkou v krabici, nebo autem - buď Vám je přivezeme, nebo si pro ně přijedete sami. Vaše objednávka funguje jako rezervace rostlin pro případ, že si pro ně chcete přijet později.

Cena dobírky a dopravy

ODESLÁNÍ POŠTOU

Naše rostliny, u kterých je v položce s cenou napsaná možnost odeslání "poštou", lze poslat i v krabicích, které jsou vyráběné speciálně na zakázku pro nás, takže splňují požadavky na pevnost při poštovní manipulaci. Balení věnujeme velkou pozornost, aby vše došlo v pořádku. Zásilky jsou odesílány jako obchodní balík s garantovanou dobou dodání.

Více informací o dopravních možnostech naleznete zde.

Jak platit

Platit můžete:
  • kartou on-line (zabezpečené rozhraní)
  • kartou u nás při nákupu
  • kartou u Vás při dodání
  • převodem na účet
  • vkladem na účet
  • dobírkou
  • hotově na prodejně
Přijímáme platební karty VISA, VISA electron, EC/MC (eurocard/mastercard), Maestro.

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky naleznete zde

Odstoupení od kupní smlouvy

Celé znění obchodních podmínek ohledně možnosti odstoupení od kupní smlouvy naleznete zde

VZROSTLÉ ROSTLINY nad 150 cmsolitéry, clonící a plotové keře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies - podrobnosti naleznete zde . Dalším používáním tohoto webu beru tuto informaci na vědomí ROZUMÍM.