Soukromá zahrada ve Velkých Popovicích - Realizace

Soukromá zahrada ve Velkých Popovicíchléto 2009

Častým přáním našich zákazníků je, aby zahrada za dva týdny po výsadbě vypadala, jako když byla založená před 15-20 lety. Toto dokáží vzrostlé keře a stromy v kombinaci s "instantním" trávníkem - položení travních koberců. Budování takové zahrady nás baví, i když je náročnější. Právě v těchto případech je rozdíl fotografií PŘED a PO nejmarkantnější

obrazek_1
Moc pěkný dům v moderním stylu s prvky anglické architektury je na středně velkém pozemku, kde stavební firma ještě dokončila bazén a kamenné chodníčky.
obrazek_2
obrazek_3
obrazek_4
Velice efektní je plot ze sloupků ze stejného materiálu jako fasáda domu a kované výplně a brána.
obrazek_5
A kolem všudypřítomný penízek rolní, který signalizoval, že půda je tam velice chudá. Tak se všem rostlinám musela zemina vyměnit a přizpůsobit.
obrazek_6
Tak jsme se dali do práce.
obrazek_7
obrazek_8
obrazek_9
A takhle to dopadlo.
obrazek_10
obrazek_11
obrazek_12
obrazek_13
obrazek_14
Před zahradou se na úrovni plotu místy vysázely velké keře, takže obyvatelé domu získali uvnitř zahrady u bazénu příjemné soukromí, aniž by byli neprodyšně uzavřeni v džungli. A tímto je pohádky konec.
VZROSTLÉ ROSTLINY nad 150 cmsolitéry, clonící a plotové keře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies - podrobnosti naleznete zde . Dalším používáním tohoto webu beru tuto informaci na vědomí ROZUMÍM.