Rajče SNACKER® Cherry

Rajče
Rajče SNACKER® Cherry
VZRŮST střední keř
BĚŽNÁ VÝŠKA 0.3-0.5m
BĚŽNÁ ŠÍŘKA 0.3-0.4m
NÁROKY NA SLUNCE slunce
KÓD ZIMNÍ OCHRANY  
PRO ZÓNY 5+6 Kód zimní ochrany zóna 5+6
PRO ZÓNU 7 Kód zimní ochrany zóna 7
ZAŘAZENA DO KATEGORIÍ Ovoce

Nabízíme vám atraktivní řadu balkónové plodové zeleniny, která nadchne každého, kdo chce mít doma něco čerstvého k snědku, co si sám vypěstoval.

Rajče SNACKER® Cherry je drobnoplodé, červené rajče velmi intenzivní a sladké chuti, které dokáže plodit až do prvních mrazíků. Sklizeň je bohatá, pokud jej pravidelně hnojíte.

Rajčata Snacker® se pěstují snadno - potřebují hodně tepla, slunce, vyhnojenou zem a pravidelnou zálivku, kterou nejlépe jednou týdně obohatíte o hnojivo rozpustné ve vodě, jež podporuje násadu květů a plození (musí obsahovat vyvážený fosfor a draslík). Postranní výhony nechávejte - nevylamujte, toto minirajče bude kvést a spolehlivě plodit a dozrávat i na nich. Doporučujeme v létě listy ošetřit bio-přípravkem Polyversum proti padlí. Takto ošetřené rajče si před mrazy můžete přenést do bytu a nechat dozrát nasazené plody až do Vánoc s jistotou, že dozrají, neboť se nebudou kazit listy.

Drobná rajčata jsou úžasná čerstvá, je škoda je používat do omáček. Protože je máte doma, sklízejte je po úplném dozrání do barvy a přiměřené pevnosti. Pokud rostlinu na podzim přemístíte dovnitř, poskytněte jí co nejvíce světla.

Poslední revize 14-07-2015
VELIKOSTI A CENY
MOMENTÁLNĚ NENÍ V PRODEJI


Vysvětlivky
  • STANDARD - Rostliny této kategorie jsou 1.jakosti s hustotou větví a celkovou šířkou přiměřenou věku a způsobu pěstování v kontejnerech.
  • DE LUXE - Do této kategorie patří speciálně vybrané kusy, které na svůj věk a výšku mají velmi husté větvení a celkový luxusní vzhled, zpravidla díky pravidelnému stříhání nebo jiné speciální péči.
  • EXTRA - Tyto rostliny jsou již velmi rozrostlé a věkově zralé se solitérním vzezřením.
  • HOBBY - Hobby rostliny jsou stejně kvalitní jako naše běžná standard kvalita, ale jsou mladší a tím pádem menší a levnější.
  • KEŘ - dřevina, která houstne zejména větvemi rostoucími od země.
  • STROM - kmenová dřevina s korunou, kdy kmen má výšku 190-210 cm, není-li v popisu uvedeno jinak. Za obchodní velikost se u stromů považuje obvod kmene ve výšce 1m.
  • POLOKMEN, MINIKMEN - kmenová dřevina s nižším kmenem než má strom, výška kmene je uvedena v popisu velikosti.
  • ZAVĚTVENÝ OD ZEMĚ - znamená dřevinu, která neroste jako klasický keř, ale má kmen a větve se objevují již od země a pokračují vzhůru podél kmene.
  • u TRAV a TRVALEK se většinou uvádí průměr květináče nebo průměr trsu, čímž se odkazuje na hustota trsu.
VZROSTLÉ ROSTLINY nad 150 cmsolitéry, clonící a plotové keře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies - podrobnosti naleznete zde . Dalším používáním tohoto webu beru tuto informaci na vědomí ROZUMÍM.