Vita Natura

Vita Natura
Vita Natura
Přírodní substrát univerzální
Přírodní substrát pro organické (BIO) a ekologické pěstování

Přírodní substrát univerzální Vita Natura je vyroben ze směsi kvalitních rašelin přechodového, slatinného a vrchovištního typu, přírodní jílovité složky a organických hnojiv. Substrát neobsahuje průmyslová hnojiva. Je vhodný pro pěstování zeleniny, ovoce, květin a okrasných dřevin. Není vhodný pro kyselomilné rostliny.

• Struktura substrátu a další fyzikální vlastnosti zajišťuje dobrý přístup vzduchu ke kořenům, což příznivě ovlivňuje zakořeňování rostlin a rozvoj kořenového systému.

• Dobrá jímavost zásobní vody a příznivá záhřevnost i při nižších teplotách okolního vzduchu.

• Obsah jílovitých částic zvyšuje poutání živin a omezuje možnost jejich ztrát vyplavováním.

• Rašelina omezuje rozvoj kořenových chorob.

• Obsahuje potřebné množství základních i stopových živin.

Rozsah a způsob použití:

Substrát můžeme použit pro výsevy a předpěstování sadby, ale rovněž i pro přesazování a pěstování rostlin. Je vyhnojen na nižší až střední úroveň a svými vlastnostmi zajišťuje příznivé klíčení semen a dobrý růst mladých sazeniček. Též je vhodný pro balíčkovanou sadbu i pro plošné výsevy. Plošné výsevy není třeba po dobu pěstování přihnojovat. Balíčkovanou sadbu přihnojujeme podle požadavků pěstovaných kultur. První přihnojení nejlépe organickým hnojivem doporučujeme asi 3 – 4 týdny po výsadbě.

Výrobce: Rašelina a.s., Soběslav

Poslední revize: 13-03-2014
VELIKOSTI A CENY
Veškeré zboží si můžete vyzvednout osobně v prodejně, nebo nechat dodat zvolenou formou dopravy - POŠTOU / AUTEM. Zde je ceník přepravného. Dodáváme i na Slovensko.
Položky označené POŠTOU lze zabalit do krabice a odeslat kurýrem, nebo v případě větší objednávky je odeslat naší dopravou, pokud by balíková služba přesáhla cenu dodání naším vozem. Více o dopravě zde.
Nevíte si rady s objednávkou? Zkuste informace jak objednávat.
 Nezáleží na tom, ve které prodejně se rostlina právě nachází. Pokud si ji předem objednáte, připravíme vám ji tam, kde si ji přejete vyzvednout.
 
náhled zboží typ objem
kont.
velikost kvalita cena ve které prodejně? způsob odeslání počet ks
Vita Natura l
STANDARD
PRAHA AUTEM
Vita Natura l
STANDARD
PRAHA AUTEM


Vysvětlivky
VZROSTLÉ ROSTLINY nad 150 cmsolitéry, clonící a plotové keře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies - podrobnosti naleznete zde . Dalším používáním tohoto webu beru tuto informaci na vědomí ROZUMÍM.