POLYVERSUM® - Biogarden

POLYVERSUM® - Biogarden
přírodní fungicid
Přípravek na ochranu rostlin pro organické (BIO) a ekologické pěstování

Polyversum® je čistě přírodní prostředek na hubení škodlivých plísní. Často se nazývá "chytrá houba". Jedná se o houbový mikroorganismus Pythium oligandrum, který parazitické a škodlivé houby na rostlinách a v půdě napadá, rozkládá jejich podhoubí a takto získané látky používá pro svou vlastní výživu.

Zároveň funguje prospěšně v symbióze s kořenovým systémem rostliny, neboť produkuje bílkovinu oligandrin, která přechází přes kořenový systém do rostlin, které se stávají odolné proti houbovým chorobám nadzemních částí.

Souběžně ovlivňuje tvorbu rostlinných hormonů, což rostlinám napomáhá k lepšímu zdraví i vyšším výnosům.

Přípravek nemá žádnou ochrannou lhůtu, takže ošetřené rostliny a jejich plody můžete konzumovat bez ohledu na termín použití přípravku Polyversum®.

Vyzkoušeli jsme jeho fungování a byli jsme nadšeni, zejména rajčata, u kterých si zahrádkáři nejvíce stěžují na výskyt plísní, byla až do konce sezóny ve skvělém stavu a dokud bylo slunce a alespoň trochu teplo, plody dozrávaly bez jediného poškození. Použít se dá na řadu ostatních druhů ovoce a zeleniny, kde je riziko napadení houbovými chorobami.

Přesný návod k použití na jednotlivé druhy rostlin naleznete na příbalovém letáku.

Poslední revize: 21-03-2013
VELIKOSTI A CENY
Veškeré zboží si můžete vyzvednout osobně v prodejně, nebo nechat dodat zvolenou formou dopravy - POŠTOU / AUTEM. Zde je ceník přepravného. Dodáváme i na Slovensko.
Položky označené POŠTOU lze zabalit do krabice a odeslat kurýrem, nebo v případě větší objednávky je odeslat naší dopravou, pokud by balíková služba přesáhla cenu dodání naším vozem. Více o dopravě zde.
Nevíte si rady s objednávkou? Zkuste informace jak objednávat.
 Nezáleží na tom, ve které prodejně se rostlina právě nachází. Pokud si ji předem objednáte, připravíme vám ji tam, kde si ji přejete vyzvednout.
 
náhled zboží typ objem
kont.
velikost kvalita cena ve které prodejně? způsob odeslání počet ks
5g
HOBBY
CHLUMEC POŠTOU
5g
HOBBY
PRAHA POŠTOU


Vysvětlivky
VZROSTLÉ ROSTLINY nad 150 cmsolitéry, clonící a plotové keře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies - podrobnosti naleznete zde . Dalším používáním tohoto webu beru tuto informaci na vědomí ROZUMÍM.